درباره سرزمین ایرمان سیر ایرانیان

ایرمان به معنی میهمان در زبان شیرین فارسی بوده و انتخاب این اسم هوشمندانه به منظور انتقال حس میهمانوازی ایرانیان و ارائه ی خدمات این شرکت به مسافران و میهمانان است. شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ایرمان سیر ایرانیان زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران با هدف ارائه ی خدمات نوین به کوهنوردان، طبیعت دوستان و گردشگران شروع بکار کرده است. اصلی ترین ملاک ایرمان سیر پایبندی به اصل اکوتوریسم و به صفر رساندن آسیب به طبیعت و کمک به رونق اقتصادی مردم محلی است. اکوتوریسم به معنای بوم گردی و طبیعت گردی مسئولانه با هدف بازدید از منابع طبیعی و حفظ طبیعت و داشتن نقش بهبودی در زندگی افراد محلی و بومی است. ایرمان سیر با شناسایی مسیرها و لیدرهای بومی و برنامه ریزی برای سفرهای اکوتوریسمی به مناطق بکر و دست نخورده ی ایران، به میهمانهای خود تجربه ی ناب و خاصی را هدیه میدهد. تخصص اصلی ایرمان سیر ایرانیان تورهای کوهنوردی، اسکی، سنگ نوردی، یخنوردی و ماجراجویانه است. تورهای این شرکت متمرکز روی کوه ها، جنگل ها، کویرها، رودخانه ها، کوهستان ها، دریاچه ها و غارهای ایران و ارائه دهنده ی خدمات برای گردشگران خارجی در داخل ایران است. ایرمان سیر با هدف ارز آوری، ورود گردشگران خارجی به ایران و شناساندن ایران برای تبدیل شدن به یکی از قطب های اصلی گردشگری بعلت دارا بودن پتانسیل های بسیار بالا و دارا بودن منابع طبیعی بیشمار همچون کوه، دریا، جنگل، رودخانه، دریاچه، غار، کویر و آثار باستانی متعدد و تاریخی است.

 گل گشت ایرمان سیر ایرانیان
شرکت ایرمان سیر ایرانیان با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری سعی بر این مهم دارد که تورهایی با کیفیت بالا، هیجان انگیز در چهارچوب قانون اجرا کند. تورهای اجرایی این شرکت شامل تورهای کوهنوردی،اسکی، طبیعت گردی، سنگنوردی، یخنوردی، سوارکاری، ترکینگ، ورزشی، ماجراجویانه، تفریحی، ییلاق گردی، اکو سافاری و شهری می باشد.   تیم اجرایی ایرمان سیر ایرانیان نیروی جوان و پرانرژی بوده و تمام تلاش خود را برای راضی نگه داشتن مسافران و میهمانان عزیز بکار میگیرند. کادر اجرایی کاملا مجرب و حرفه ای با تجربه ی سالها طبیعتگردی و کوهنوردی هستند.
 nature exploring
مؤسس و مدیر عامل ایرمان سیر آقای ایرج معانی متولد 1364 استان اردبیل در سن 15 سالگی اولین بار به کوه سبلان رفته و از همان لحظه عاشق کوهنوردی شده و تصمیم مصمم به ادامه ی کوهنوردی حرفه ای گرفتند.   ایرج معانی با هدف ایجاد زمینه ای برای آموزش و اجرا کردن برنامه های کوهنوردی یک دفتر گردشگری در تهران (شرکت آتور سیر آیرانیان) در سال 1393 تاسیس و مشغول به اجرای تورهای داخلی و تور برای گردشگران خارجی را تا به امروز را برعهده دارد. با در نظر گرفتن پتانسیل های بالای شهرستان اردبیل از نظر طبیعت و آثار باستانی، دفتر گردشگری ایرمان سیر در استان اردبیل در سال 1398 شروع بکار کرد.
ایرج معانی کوهنورد حرفه ای بیشتر از ۲۰ سال تجربه ی کوهنوردی، یخ نوردی، و سنگ نوردی و اسکی در قله های ایران و قله های جهان را دارد. ایرج معانی موفق به فتح قله های: آرارات، تیلیچوپیک، نوشاخ، دائولاگیری، ماناسلو، گاشربروم یک و دو، ماکالو، نانگا پاربات، لوتسه، آکانگاگوا، آیلند پیک، کلیمانجارو، لنین، البروس، و آمادابلام. در ایران: دماوند، سبلان، علم کوه، زردکوه، دنا، و سهند.   مدیر اجرایی شرکت ایرمان سیر ایرانیان آقای سیاوش شهباززاده متولد 1355، از سال 1373 شروع به کوهنوردی حرفه ای کرده و دوست و همنورد قدیمی و صمیمی ایرج معانی بوده و است. سیاوش شهباززاده به عنوان راهنما و لیدر معتبر برای کوه های ایران فعالیت دارد. از جمله فتح و صعودهای آقای سیاوش شهباززاده: صعود به قلل آرارات، کازبک، البروس، سبلان، دماوند، تفتان، علم کوه، آمادابلام.

بنیانگذاران

ایرج معانی , مدیر عامل

ایرج معانی
مدیر عامل

مربی تیم ملی کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران

عضو هیئت رئیسه کارگروه جوانان فدراسیون جهانی کوهنوردی UIAA

رئیس کارگروه جوانان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

مسئول تشریفات فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

مربیگری درجه 3 برف و یخ از فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

مربیگری درجه 3 سنگ نوردی از فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

مربیگری درجه 3 کوهپیمایی از فدراسیون کوهموردی و صعودهای ورزشی

...

سیاوش شهباززاده , نائب رئیس شرکت

سیاوش شهباززاده
نائب رئیس شرکت

مربیگری کوهنوردی از فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

مربیگری رسمی فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران

مربیگری درجه 2 نجات غریق از فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران

مسئول اجرایی برنامه های کوهموردی استان اردبیل

عضو هیئت نجات غریق استان اردبیل

...

تیم

رویا معانی

مدیر داخلی

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

پریسا علیانسب

مدیر و برنامه ریز تورهای داخلی و خارجی

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

حامد جلمودی

طراح و مدیر فنی وبسایت

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

محمدرضا جعفری

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه های اجتماعی

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

مصطفی ساجد

کارشناس مارکتینگ تورها

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

فرزاد رجبعلی زاده

مدیر روابط بین الملل

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

محمد جلمودی

مسئول فنی

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

عباس معانی

مدیر اجرایی

هیچ رسانه ای اجتماعی موجود نیست

...

تخفیف های "شگفت انگیز مخصوص اعضا" را دریافت کنید

فقط با عضویت در خبرنامه ما