راهکار های سفر راحت تر با اتوبوس

راهکار های سفر راحت تر با اتوبوس

چگونه با اتوبوس سفری راحت داشته باشیم؟     از آنجا که اتوبوس ها با مزیت هایی که نسبت به وسیله های نقلیه ی عمومی دیگری دارند، تبدیل به یکی از انتخاب های اصلی برای مسافران شده اند. از مزیت های سفر با اتوبوس می توان به ثبات قیمت بلیط های اتوبوس نسبت به هواپیما اشاره کرد. مزیت های دیگر اتوبوس ها قابل دسترس بودن آن ها در ترمینال ها و پایانه ها، پائین بودن قیمت بلیط اتوبوس نسبت به هواپیما و داشتن امنیت و اطمینان خاطر داشتن از بدون تاخیر بودن زمان حرکت می باشند.   در این بلاگ قصد معرفی راهکارهایی برای داشتن سفری راحت و لذت بخش با اتوبوس را داریم تا مسافران بعد از رسیدن به مقصد احساس سرحال و بانشاطی داشته باشند.        
  • اولین موضوع مربوط به اتوبوس نحوه ی تهییه بلیط می باشد، برای این کار نیازی به مراجعه ی حضوری و معطل شدن در مقابل کانترهای ترمینال را ندارید. کافی است به سایت های آنلاین سری زده، از تخفیف ها با خبر شده و صندلی مورد نظر را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که هنگام خرید بلیط به اسم تعاونی و شرکت مسافربری توجه کنید تا خدماتی با کیفیت بالا را تحویل بگیرید.
  • برای جمع کردن وسایل مورد نیاز برای مسافرت هرچه چمدان سبک تر، سفر بهتری خواهید داشت. سعی کنید ساک دستی سبک برای وسایلتان استفاده کنید تا هنگام پیاده شدن معطل تحویل چمدان خود نشوید. فراموش نکنید که مدارک و وسائل با ارزش خود را به قسمت بار صندوق تحویل ندهید و همراه خود به داخل اتوبوس ببرید. همچنین سعی کنید برای ساعاتی که در اتوبوس خواهید بود لباس راحتی بپوشید و از لباس هایی که شما را اذیت نکند مانند لباس های تنگ یا کلفت بپرهیزید. علاوه براین کفش مناسبی که درآوردن و پوشیدن آن مشکل نباشد را انتخاب کنید.
  • همراه داشتن یک پتوی کوچک و بالش میتواند صندلی اتوبوس را به تخت خواب شما تبدیل کند و باعث شود شما بتوانید راحت تر بخوابید. حتی می توانید چشم بند و گوش گیر هم همراه داشته باشید تا با ذهنی آرام بخواب بروید.
  • اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که نمی توانید در اتوبوس به خواب بروید، پیشنهاد ما به شما همراه داشتن وسیله های سرگرمی مانند یک کتاب خوب که می تواند شما را به دنیای دیگری ببرد، گوش دادن به موسیقی و پادکست های جذاب، بازی های فکری مانند جدول و سودوکو و دیدن فیلم در تبلت یا گوشی شخصی خود است.
  • همراه داشتن سالاد میوه، کمی آجیل و خوراکی های دیگر می تواند حال خوبی را برای شما ایجاد کند و همچنین میتوانید با تعارف کردن به اطرافیان دوستان جدیدی برای خود پیدا کنید. بخاطر داشته باشید یک بطری آب همراه داشته باشید تا در طول سفر از آن استفاده کنید. به هیچ عنوان از غذاهای چرب و خوراکی هایی مانند چیس و پفک در طول سفر خود استفاده نکنید و کودکان هم اجازه مصرف ندهید.
  • امروزه تنوع نوع اتوبوس ها و صندلی ها می تواند سفر را برای شما به مقدار قابل توجهی راحت و لذت بخش کند، اتوبوس های VIP با صندلی های 25 نفره ی تمام تخت شو، نیمه تخت شو و مانیتورهای خصوصی از بهترین نوع اتوبوس های در حال حاضر می باشد. اتوبوس های معمولی با تعداد صندلی های بین 38 تا 50 نفره، صندلی های نسبتا راحتی دارند که می تواند گزینه ی خوبی با هزینه ی کمتر برای سفر باشد.
  • در کیف دستی خود الکل ضد عفونی، دستمال مرطوب، کرم ضد آفتاب، چسب زخم، داروی ضد تهوع، دستمال کاغذی، ناخن گیر، قاشق و چاقو همراه داشته باشید.

تخفیف های "شگفت انگیز مخصوص اعضا" را دریافت کنید

فقط با عضویت در خبرنامه ما