شرکت گردشگری و خدمات مسافری ایرمان سیر ایرانیان

شرکت گردشگری و خدمات مسافری ایرمان سیر ایرانیان

شرکت گردشگری و خدمات مسافری ایرمان سیر ایرانیان

 

شرکت گردشگری و خدمات مسافرتی ایرمان سیر ایرانیان با شروع بکار خود آماده ی برنامه ریزی تورهای بسیار مهیج و لذت بخش در زمینه های تخصصی کوهنوردی، ترکینگ، اسکی، طبیعت گردی، اکو سافاری، ییلاق گردی، بومگردی، یخنوردی، سنگنوردی،ورزشی، ماجراجویانه، تفریحی، و شهری است. ایرمان سیر توسط آقایان ایرج معانی و سیاوش شهباززاه تاسیس و اداره میشود که هر دو از کوهنوردان با تجربه و حرفه ای هستند و با استفاده از تجربه و کاربلدی خودشان میتوانند تورهایی که روحیه ی ماجراجویانه ی کوهنوردان و مسافران را سیراب میکند را برنامه ریزی و اجرا کنند.

 

الویت اول ایرمان سیر همواره رضایت مشتری است و برای رسیدن به این هدف تورهایی خلاقانه با محیطی سالم و خانوادگی برای طبیعت دوستان فراهم می آورد. برنامه ریزی های انجام شده برای تورها توسط تیم حرفه ای و باتجربه ی طبیعتگرد انجام می شود و مسیرهای مناسب برای پیاده روی، سوارکاری، دوچرخه سواری و ترکینگ، طبیعت بکر و دست نخورده، بهترین زمان و فصل، خانه های محلی برای شب مانی، شناسایی حیوانات و زیستگاهشان، شناسایی مکان های مناسب برای کمپینگ، درجه بندی سختی سفرها و مسیرها، خطرات احتمالی، معرفی غذاهای محلی و شناسایی مکان های تاریخی توسط لیدرهای ایرمان سیر به مسافران معرفی می شود.

 

این شرکت با ایجاد کمپ های سه ماهه ی تابستان در کوه های سبلان، دماوند و علم کوه به کوهنوردان عزیز خدماتی نوین در بیست و چهار ساعت شبانه روز ارائه میدهد. این کمپ ها مستقر در ارتفاعات کوه ها بهترین گزینه برای شب مانی و استراحت  با داشتن چادرهای دو و سه نفری و همچنین مکانی برای نوش جان کردن غذاهای سرد و گرم در ارتفاعات سرد هستند. هدف از ایجاد این کمپ ها ارائه خدمات و به نحوی آسان و هموار کردن راه کوهنوردان برای داشتن صعود بدون استرس و دغدغه میباشد.

 

کمپ ایرمان سیر ایرانیان در دوران کرونا کاملا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده، پرسنل مجهز به دستکش و ماسک، ظروف دائما در حال شستشو و مواد ضدعفونی کننده موجود در چادرهای آشپزخانه و غذاخوری میباشد.

 

ایرمان سیر با داشتن لیدرهای حرفه ای و مدیر عامل و مدیر اجرایی هیمالیانورد و کوهنورد در زمینه ی اموزش های ورزشی و طبیعت گردی جزو پیشتازها در سطح کشور عمل میکند. رزرو بلیط واپیما، تهیه بلیط پرواز داخلی، ارائه خدمات ترنسفر برای گردشگران، صدور بیمه نامه برای مسافران و تیم اجرایی بسیار قوی جزو ویژگی های بارز این شرکت می باشد.

 

علاوه بر ارائه خدمات به مسافران و گردشگران ایرانی، ایرمان سیر با داشتن بخش اینکامینگ مخصوص ورود گردشگران خارجی به داخل کشور و ارائه ی خدمات ویژه به گردشگران و کوهنوردان خارجی نام ایران را در کشورهای مختلف شناسانده و سعی بر جذب مسافران خارجی دارد. بخش اینکامینگ قسمت مهم و بزرگی از ایرمان سیر بوده و تیم اجرایی مسلط به زبان انگلیسی بدون شک بهترین خدمات را برای گردشگران خارجی فراهم می آورد.

 

 

ایرج معانی و سیاوش شهباززاده (هر دو متولد استان اردبیل) موسسین ایرمان سیر ایرانیان، بر قله 6812 متری قله ی آمادابلام با در دست داشتن پرچم “اردبیل پایتخت گردشگری کشورهای جزء اکو 2023”

 

تخفیف های "شگفت انگیز مخصوص اعضا" را دریافت کنید

فقط با عضویت در خبرنامه ما