کوهنوردی

کوهنوردی

برنامه ی صعود به قله اجرا شده توسط ایرمان سیر و آتور ایرانیان در طول 2 روز انجام شد و این برنامه طوری برنامه ریزی شده بود که همه ی افراد از مبتدی تا حرفه ای بتوانند صعودی موفق داشته باشند. سرپرستان این برنامه آقایان ایرج معانی و سیاوش شهباززاده از هیمالیانوردان و کوهنوردان مجرب کشور و مؤسسین ایرمان سیر ایرانیان بودند.

2020-09-15 09:05:58

اولین اکو کمپ در دامنه ی کوه سبلان دایر شده توسط ایرمان سیر ایرانیان در ارتفاع 3700 متری با هدف فراهم کردن چادر برای شب مانی و سرو غذاهای گرم و سرد برای کوهنوردان میباشد. این اکو کمپ برای راحت کردن مسیر برای صعود کوهنوردان و داشتن صعودی بدون دغدغه ایجاد شده است . اکو کمپ سبلان توسط ایرج معانی و سیاوش شهباززاده دایر شده و از آنجا که آقایان معانی و شهباززاده خود از کوهنوردان حرفه ای هستند و تمامی کوه های ایران و تعدادی از کوه های خارجی را فتح کرده اند، احترام نامحدودی به کوه ها و طبیعت قائل هستند و تمامی تمرکز و تلاش خود را برروی اکوتوریسم و داشتن کمترین میزان یا هیچ اثری بر روی طبیعت گذاشته اند.

2020-08-01 06:57:07

شرکت گردشگری و خدمات مسافرتی ایرمان سیر ایرانیان با شروع بکار خود آماده ی برنامه ریزی تورهای بسیار مهیج و لذت بخش در زمینه های تخصصی کوهنوردی، ترکینگ، اسکی، طبیعت گردی، اکو سافاری، ییلاق گردی، بومگردی، یخنوردی، سنگنوردی،ورزشی، ماجراجویانه، تفریحی، و شهری است. ایرمان سیر توسط آقایان ایرج معانی و سیاوش شهباززاه تاسیس و اداره میشود که هر دو از کوهنوردان با تجربه و حرفه ای هستند و با استفاده از تجربه و کاربلدی خودشان میتوانند تورهایی که روحیه ی ماجراجویانه ی کوهنوردان و مسافران را سیراب میکند را برنامه ریزی و اجرا کنند.

2020-07-12 07:59:05

تخفیف های "شگفت انگیز مخصوص اعضا" را دریافت کنید

فقط با عضویت در خبرنامه ما