آموزش اسب سواری

آموزش اسب سواری

آموزش اسب سواری

$

/ برای هر نفر

متوسط

سوارکاری از ورزش های کهن و مورد علاقه ی بین انسان ها بوده  و افراد با دنبال کردن این علاقه، به یک ورزشکار و سوارکار حرفه ای تبدیل شده اند. سوارکاری از سرگرمی های مفرح و سالم بوده و با دانستن اصول و شیوه ی درست سوارکاری شما علاوه بر تبدیل شدن به یک سوارکار حرفه ای، یک رابطه ی دوستی صمیمی با اسب خود خواهید داشت. سوارکاری و هدایت اسب نیاز به تمرین و صرف کردن زمان با اسب دارد که این در دراز مدت به عادت تبدیل شده و شما رابطه ی عمیقی با اسب خود خواهید داشت.

برنامه روزانه :

پکیج های سوارکاری ایرمان سیر ایرانیان شامل آموزش سوارکاری  بصورت مبتدی و حرفه ای می باشد. این شرکت با تیم اجرایی حرفه ای خود در تلاش است محیطی مناسب برای یادگیری توسط مربیان حرفه ای و با تجربه برای علاقه مندان مهیا کند. مربی خانم برای آموزش بانوان گرامی در نظر گرفته شده تا آموزش به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.
  دوره ی آموزش مقدماتی در 8 جلسه و دوره ی پیشرفته و حرفه ای در 10 جلسه انجام می گیرد. همچنین شما می توانید به صورت ساعتی در داخل محوطه ی آموزشی یا در خارج از شهر به اسب سواری بپردازید.

موقعیت ها:

نکات مهم

نکته هایی در مورد یادگیری اسب سواری:

  • در صورت مبتدی بودن حتما یک مرکز آموزش معتبر پیدا کرده و از باتجربه بودن مربی های آن اطمینان حاصل فرمایید.
  • اسبی که مربی برای شما انتخاب می کند حتما آرام، مطیع و زیر 8 سال باشد.
  • قبل از شروع به حرکت افسار اسب خود را به کمک مربی ببندید و هنگام سوار شدن به اسب از سمت چپ سوار شوید. کنترل اسب می تواند به وسیله ی دست و پا یا رکاب و شلاق باشد. هنگام پیش بردن اسب، ساق پاهای خود را ببندید و در صورتی که اسب به راه نیفتاد ساق پاهایتان را بیشتر فشار دهید و برای متوقف کردن اسب در پایین ترین قسمت زین نشسته و کمی افسار را بکشید. اسب شما باید به بدن و حرکات بدنی شما عادت کرده و واکنش نشان دهد.
  • اصولی که باید در هنگام اسب سواری رعایت کنید: هنگام سوارکاری تعادل خود را حفظ کرده و از یال اسب کمک بگیرید، صاف بودن کمر، تکان دادن دست با ریتم حرکت اسب، نگاه کردن به جلو هنگام حرکت، حدود یک سوم از کفش ها باید در رکاب باشند و در انتها باید شانه ها، کشاله ران و پاشنه ی پایتان کشیده باشند.
  • برای یورتمه رفتن کمی پاهای خود را محکم تر فشار دهید. برای یورتمه رفتن در پایین ترین قسمت زین نشسته و پاهای خود را در دو طرف بدنه ی اسب نگه داشته و اطمینان داشته باشید که آرنج هایتان آزاد باشند. در حال یورتمه رفتن، به آرامی پاهای خود را به سمت عقب ببرید و فشار دهید تا اسبتان چهار نعل برود.
  • بدون شک لباس و کلاه مخصوص سوارکاری تهیه کنید و از کلاه دوچرخه سواری به عنوان کلاه اسب سواری استفاده نکنید.
  • استرس را از خود دور کرده و با اسب خود ارتباط برقرار کنید و قبل از سوار شدن از مربی خود بخواهید زین شما را تنظیم کند.
  • افسار به دهن اسب متصل است پس افسار را زیاد نکشید. به هیچ عنوان افسار را ناگهانی و به شدت نکشید که منجر به ترس و فرار کردن اسب می شود.
  • در کنار اسب ننشینید یا زانو نزنید و در صورت رفتن به پشت اسب، دست خود را بر روی کفل بگذارید تا متوجه حضور شما در پشت سرش شود.
این تور را رزرو کنید

سفر خود را از قبل ترتیب دهید - هم اکنون این تور را رزرو کنید!

the number of captcha
نام بانک کارآفرین
شماره کارت 6274-8811-1546-7218
شماره حساب 0200159608006
شماره شبا IR18-0530-0000-0020-0159-6080-06
نام صاحب حساب سیاوش شهباززاده

کامنت ها

کامنتی پیدا نشد

برای ما کامنت بگذارید

نام
ایمیل
پیام
the number of captcha

آواتار خود را انتخاب کنید:

دماوند

رشته کوه البرز

مسکین

خطبه سرا

آستارا

ریوو

تالش

گردنه حیران

مجموعه ورزشی حسین رضازاده

کته کومه

ایران

گیلان

سردابه

سهند

سراب

حاجی زال

بابا مقصود

پیست اسکی آلوارس

آلوارس

قلعه رودخان

بزقوش

اسب فروشان

شمشیر خانه

اردبیل

تخفیف های "شگفت انگیز مخصوص اعضا" را دریافت کنید

فقط با عضویت در خبرنامه ما